asus rog strix gl502VS grafika
5

ASUS ROG Strix GL502VS – dzika bestia do grania i do pracy

Laptopy do gier kupowane są po to, by na nich grać - to logiczne. Ale postanowiliśmy sprawdzić, jak ASUS ROG Strix GL502VS radzi sobie jako maszyna do pracy. No bo skoro mocne podzespoły pozwalają grać w wysokich detalach w najnowsze wymagające produkcje, to można tę moc przeznaczyć na przykład do bardzo komfortowej pracy z materiałami wideo.

ASUS ROG Strix GL502VS nie idzie na żadne kompromisy i choć nie można zapominać, że to laptop (w dodatku smukły i zgrany), procesor Intel i7 i nVidia GTX 1070 robią swoje sprawiając, że nawet najnowsze gry w wysokich detalach nie są mu straszne. Skoro jednak komputer nie wygląda jak choinka, ma odpowiednio dużo mocy, to czemu nie wykorzystać go do innych czynności? Na przykład jako narzędzie do montowania i renderowania filmów w Adobe Premiere Pro CC. Sprawdziliśmy, jak radzi sobie w roli takiego narzędzia – zobaczcie nasz materiał.

Komputery możecie też pooglądać na stronie serii Strix. Materiał powstał we współpracy z firmą Asus.

 • W temacie

  Super sprzet, korzystam od kilku miesiecy. Nie ma problemow z zadna gra. Jak dotad wszystko na uber (nawet wiesiek), taki bf1 czy owerwatch, spokojnie maja po 120 klatek.

  • stefan

   Mnie od Asusow odpychal zawsze chyba najgorszy gladzik na rynku i kiepskie opinie o serwisie.

  • szysiek83

   Uf! Dobrze ze korzystam z pada podczas grania a nie z gładzika :P xD

 • Spark ✓ᵛᵉʳᶦᶠᶦᵉᵈ

  Co to za gra z tym lataniem statkiem kosmicznym?